Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (1-2-10-12-13-14-23-26 Ocak 2017)

 Adnan Oktar Diyor Ki… 26 Ocak 2017

Ateist dürüsttür, ben inanamıyorum diye açıkça söyler. Münafık ise kahpedir, haindir alçaktır. Müslümanları içten içe kemirmeye çalışır.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 23 Ocak 2017

Münafık çok nankör ve alçaktır. En çok sevgi gösterildiği anda, en beklenmedik zamanda Müslümanlara alçaklık yapar.

Müminin hastalığı günahlarına kefaret olur, bundan ibret alır. Münafık ise hastalıktan ibret almaz, neden bunu yaşadığını düşünmez.

Münafık çok nankördür, nimetin kıymetini bilmez. Kendisine yapılan binlerce iyilik olsa tek bir tane eksik olanı bulup ahlaksızlık yapar.

Münafık bir noktadan engellense başka bir noktadan pislik yapar. İçindeki lağımı akıtacak bir deliği mutlaka bulur ama hep aşağılanır.

Münafık dünyada da cehennemde de arsızdır. Dünyada da sürekli talepkardır, cehennemde de talepkardır.

Müminin münafığı hor ve aşağılık kılması ibadettir. Allah münafıkları müminlerin eliyle güçsüz kılar.

Münafık bir şey elde etmek istediğinde onu mutlaka hileyle elde eder. Müslümanların malını adeta gasp ile yağma etmeye çalışır.

Peygamberimiz münafıkların kendilerini ele veren alametlerini anlatmıştır. Bunlardan biri de selamlarının, sevgilerinin yapmacık olmasıdır.

Münafık çok ahmaktır ama o ahmaklığıyla Müslümanları kandırabildiğini zanneder. Bu alçakların oyunlarına gelmemek çok önemlidir.

Münafık Müslümanın üzerine kene gibi yapışıp kendi çıkarları için hayatını sürdürmek ister. Müslümanın dikkati bu konuda hep açık olacak. Münafığı Müslümanların ilmi mücadelesi, yaşadıkları, zorlukları ilgilendirmez. O sadece alçakça kendi menfaatlerini korumanın peşindedir.

Münafık hastalığı da kendi çirkin amacı için kullanır. Bir şey elde etmek istediğinde sağlık konularını bahane eder, hayali hastalık çıkarır.

Münafık saplantılı ve takıntılıdır. Takıntılarından vazgeçmez. Kendince bir kötülüğü meşrulaştırmak için sonuna kadar uğraşır.

Münafıklar ulaşmak istedikleri amaç için uzun vadeli planlar yapar, o hedefi elde etmek için her türlü ahlaksızlığı yaparlar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 14 Ocak 2017

Şu anda Darwinistler dahil Türkiye’de kimsenin Darwinizm’e aslında inanmıyor olması Allah’ın bize nasip ettiği bir başarıdır. İngiliz derin devletini, felsefesi olan Rumiliği deşifre etmeyi de Allah bize nasip etti. Modern İslam anlayışını ilk defa dünyaya gösterttik. Bizim dışımızda böyle bir model yok. Kuran’ın yeterliliğini çok kapsamlı anlattık. İlk defa bağnazlığı akılcı, şefkatli bir üslupla yerle bir ettik. PKK’ya birçok kişi neredeyse teslim olmuştu. PKK’nın bütün oyunlarını ortaya serdik. PKK tehlikesine karşı hükümet akıl almaz bir atağa geçti. Rumiliğin İslam’dan uzak bir felsefe olduğunu açık bilgilerle ortaya koyduk, aydınlarımız durumun vahimliğini gördüler. Mehdiyet unutulup gidecekti Mehdiyeti en akılcı, en bilimsel, en doğru şekliyle 1300 seneden sonra en kapsamlı anlatan biziz. Münafıkların günümüzdeki halini kimse bilmiyordu Kimse bunların farkına varmıyordu. Münafıklığın ne demek olduğunu biz anlattık.

Adnan Oktar Diyor Ki… 13 Ocak 2017

Peygamberimiz Mehdi talebelerinin sevgi dolu olduklarını, münafıkların kirlerinden uzak olduklarını ve nurlu olduklarını söylemiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 12 Ocak 2017

Kalbinde hastalık olan insan zamanla, Kuran’la tedavi olabilir ama gerçek münafıksa düzelmez, ilk fırsatta eski pisliğine döner.

Münafığın yüzü sürekli masktır, hayasızlık yüzüne oturmuştur, utanma hissi yoktur, hayasızca müslümanlara iftira atar, çok seri yalan söyler.

Münafık kendine zarar gelmesin diye kesintisiz müslümanlara iftira atarak, kendince kusur bularak yaşamaya çalışır, aynı şeytan gibidir. Münafığın bedenine şeytan hulul etmiştir, müslümanları meşgul etme konusunda şeytani bir yeteneği vardır.

Münafık fitne çıkartmakta hayret edilecek derecede yeteneklidir, durduk yere pislik yapar. Münafık pislik üretme makinesi gibidir. Sürekli suç işlediği için suçlanmaktan çekinir, bunu gizlemek için sürekli müslümanlara iftira atar.

Münafık şeytanın insan suretine girmiş, insanlar arasında dolaşan bir halidir, müslümanların münafıklara karşı çok dikkatli olması lazım.

Münafık kör köstebek gibi çok ahmaktır, kendini zeki zanneder ama her oyunu yakalanır. Münafığın aklı çok zayıftır, o yüzden çok açık verir, sürekli kendini rezil eder. Münafık aynı kaçmaya çalışan kör köstebek gibi sürekli her oyununda yakalanır. Allah müslümanlara bu yönde bir güç verir.

Münafık her hareketini Allah’ın yarattığını kabul etmez. Bu yüzden bütün ömrü çırpınışlar içinde geçer. Münafığın Allah’a karşı gizli bir savaşı vardır.

Münafık herşeyi Allah’ın yarattığını düşünmez. Münafık için tek bir yaratıcı vardır o da kendi beynidir adeta beynine tapar.

Münafık dünya hakimi olmak isteyen deli bir ruha sahiptir, çok vesveselidir bu yüzden de delice bir panik içinde yaşar. Münafığın ruhunda deli bir boşluk vardır, onu sürekli doldurmaya çalışır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Ocak 2017

Münafık müminlerle tartışmak için, kendi düşük aklınca müminlerin açığını bulmak için Kuran’ı öğrenir.

Münafık çok nankör olur, yapılan iyilikleri görmez. Sadece şikayet edeceği konuları gündeme getirir, hep kusur bulmaya çalışır.

Münafığın içi fokur fokur lağım kaynar, Müslümanları sevmez. İçindeki fesat ve pislik hiç ölmez, fırsat bulduğunda yine alçaklık yapar.

Münafık her şeyin kendi hakkı olduğunu zanneder. Sahip olduklarının Allah’ın lütfu olduğunu düşünmez, kendi zekasıyla elde ettiğini düşünür.

Münafık düşük aklınca kendisini Müslümanlara karşı Kuran’la korumaya çalışır. Müslümanlara akıl almaz iftiralarda bulunur.

Münafık hiçbir şeyden ibret almaz. Hastalık, dert münafığı akıllandırmaz, daha da azgınlaşır.

Münafık karanlıkta uçan yarasa gibidir. Ahlaksızlık yapmak için uygun ortamı bekler.

Münafık kaya porsuğu gibi sinsice bekler, ilk imkanda yine pislik ve ahlaksızlık yapar. Bu yüzden münafık üzerinden dikkat dağılmamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki… 2 Ocak 2017

Makul ve normal yaşamak varken münafığın sürekli pislik ve ahlaksızlık içinde yaşamakta ısrar etmesi bir nevi mucizedir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 1 Ocak 2017

Münafık asi, züppe ve çok sinsidir. Hz. Adem döneminden beri sinsilik tüm münafıkların özelliğidir.

Münafık çok nankör ve alçaktır. Müslümanların tüm iyi tavırlarına karşı onun sistemi hep Müslümanlarda hata ve kusur bulmak üzerinedir.

Münafıkta deli cesareti vardır. En çirkin cesaret münafıkta görülür. Samiri de çok çirkin cesarete sahipti ama kendini masum göstermeye çalıştı. Münafık cesareti tarihin en pis, en kirli, en ahmak cesaretidir. Mesela Halifeleri şehit etmeye cesaret edebilmeleri çok büyük ahlaksızlık.

Münafık yancıdır. Kendi keyfinin, menfaatinin peşindedir. Müslümanların çektiği sıkıntı onu hiç ilgilendirmez.

Münafıklık konusu 2017 ve 2018’de de üzerinde durduğumuz bir konu olacak. Tüm İslam aleminin konunun ehemmiyetini anlaması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here