Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (1-2-3-5-6-10 Ağustos 2017)

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Ağustos 2017

Tayyip Hocam nur gibi Müslüman. Milletimizin Tayyip Hocam’a desteği İngiliz derin devletinin ajanları ve münafıklarını adeta delirtiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki… 6 Ağustos 2017

Münafık ahmak kafasıyla Müslümanları aldatacağını zanneder. Küçük kaya porsuğu gibi pis bir dünyaya saklanır ve oradan beyinsizce akıl verir.

Münafık çok arsız, hayasız bir varlıktır. Münafık nasihatten anlamaz. Münafığın halini gören Müslüman ibret alır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 5 Ağustos 2017

Münafık her gün yeni bir din anlayışı geliştirir. Münafık şekilden şekle giren bir mahluktur. Mekke’ye gitse ayrı İspanya’ya gitse ayrı olur.

Münafık nerede sahtekar varsa onların yazdıklarından alıntı yaparak o küçük beyniyle Müslümanları yeneceğini zanneder. Kuran’a karşı hiç kimse başarılı olamaz. Kuran’a karşı gelen her münafık içinde bulunduğu pislik çukurunda daha da boğulur.

Münafık çok garip bir mahluktur. Çıkarına göre sürekli değişen bir din anlayışı vardır, her saat başı menfaatine göre değişiklik yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 3 Ağustos 2017

Münafık hem ahmak hem de yancı ve sahtekar olduğu için İngiliz derin devleti tarafından çok rahat kullanılır.

Münafık Kuran’ın tamamını kabul etmez. Sadece bazı ayetlerden bazı bölümleri kullanarak o pis nefsini korumak için uğraşır.

Münafıkların ahmaklığı ibretliktir. Küçük beyniyle sonsuz akıl sahibi Allah’ı haşa kandıracağını sanması çok şaşırtıcı bir durumdur.

Müslümanların oluk oluk kanı akarken zor durumdaki Müslümanları değil kendi pis nefsini düşünen münafık çok kahpe bir varlıktır.

Münafık o kadar ahmaktır ki haşa Allah’ı kandıracağını zanneder. Kuran ayetlerini kendi pis nefsi için kullanmaya kalkışır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 2 Ağustos 2017

Münafık o kokuşmuş, iğrenç bedeninin bekçisi halindedir. İslam’ı, Kuran’ı, Müslümanları değil pis bedenini korumayı esas edinir.

Münafık Allah’a, Peygambere ve İslam’a karşı tavır alır ama kendini dindar gibi göstermeye çalışır ki o iğrenç nefsini koruyabilsin.

Münafık her gün kendine yeni bir din geliştirir. Münafığın bir hafta önce savunduğu dinle bir hafta sonra savunduğu din bambaşka olur.

Münafık namazı terk etmek için, sadaka vermemek için, İslam’a hizmet etmemek için kendince ayetten delil getirir. Münafık her türlü ahlaksızlığını Kuran ayetiyle açıklamaya çalışır. Çok ahmak olduğu için akılsızlığının farkına da varamaz.

Münafık azılı ahmak bir mahluktur. Sadece kendi keyfini düşünür ve Kuran ayetlerini de kendi nefsine göre akılsızca yorumlar. Münafık Kuran ayetlerini yorumlarken ibadetten, dini yaşamaktan nasıl kaçacağını arar. Nefsini nasıl kurtaracağının peşinde olur.

Adnan Oktar Diyor Ki… 1 Ağustos 2017

Münafık kendini namuslu, aklı başında, İslam için yaşayan bir insan gibi göstermeye çalışır ama aslında şeytani bir şeriata uyar. Münafığın şeriatında Kuran’ın %95’i yoktur ama Müslüman olduğunu ve kendince Kuran’a uyduğunu iddia eder. Münafık Allah’ın ayetlerini keyfine göre yorumlar, Allah için değil keyfi için gezer, haram yer-içer, şeytani ve delice şeriatını uygular.

Münafığın bütün ibadetleri hayalidir. Münafık namaz da kılmaz abdest de almaz. Hayali olarak namaz kıldığını anlatır.

İman eden bir insan İslam’a hizmeti nimet olarak görür münafık ise İslam’a hizmet etmek istemez, kendi şeytani şeriatını uygular. Münafıkların şeriatında yalnız yaşamak, pinti olmak, sorumsuz olmak, boş ve gayesiz yaşamak, her türlü ahlaksızlık, yalancılık serbesttir.

Münafığın şeytani din anlayışında, Allah için çaba harcamak, dini yaymak, Müslümanlarla birlikte yaşamak yoktur.

Münafık müslümanlara hizmet eder sonra uyuz bir köpek gibi kaçarak gider.

İslam’ı zorla kabul ettirmek Müslümanlığı değil münafıklığı yayar. Kuran’ın hükmü açıktır: Dinde zorlama yoktur.

Münafık her an bir kahpelik, her an bir hainlik yapmak üzeredir. Hiçbir zaman güvenilmeyecek psikopat karakterli bir kalleştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here