Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (3-5-7-12-15 Mayıs, 10 Haziran 2017)

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Haziran 2017

Mümin pis bakışı ayırt edecek gibi yaratılmıştır. Gülün kokusuyla leşin kokusu nasıl farklıysa münafık da geldiği ortama çirkinliğiyle gelir.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 15 Mayıs 2017

Nitelikli münafık, ahmakça yalan söylemekte, dengesizlikte, haysiyetsizlikte, hainlikte en yüksek noktaya gelmiş varlık demektir.

Münafıklar ve küfür dünyanın her yerinde fitne çıkarırken, İslam aleminin her yerinde kan akarken Müslümanların birbiriyle uğraşması olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 12 Mayıs 2017

Münafıklar hep aşağılanarak ve horlanarak yaşayan şeytani mahluklardır. Müminler ise daima güçlüdür.

Münafığın münafığı bulma yeteneği güçlüdür. Müslüman da münafığın bu yeteneğini İslam için kullanır.

Müslüman için münafığın varlığı gereklidir. Müslümanın güçlenmesine, doğru ve yanlış olanları ayırt etmesine vesile olur.

Adnan Oktar Diyor Ki… 7 Mayıs 2017

Allah ahlaksız münafık erkekleri ve kadınları birbirlerine manevi bela olarak yaratıyor. Birbirlerinin adeta odunu olup canlarını yakıyorlar.

Allah münafıklara alaycılık, ağız bozukluğu, çirkinlik vermiştir. Bu alaycılık sadece münafığın kendi canını yakar, mümine ise şifaya vesile olur. Alaycı olanlar haset içinde oldukları için karanlık dünyada yaşarlar. Alay edilen ise hep daha güzelleşir. Bu Allah’ın gizli bir sanatıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 5 Mayıs 2017

Münafıklar korkaktır. Menfaat bulduklarında hemen o yöne döner, çıkar buldukları yere giderler.

İngiliz derin devleti züppe, çakal, münafık tipleri kullanarak kendisine geniş yancı çevresi oluşturuyor. Biz bunların hepsini deşifre ettik.

Bizim İngiliz derin devletini deşifre etmemizden sonra bunların desteklediği münafıkane sistemi de halkımız ve aydınlarımı çok iyi anladı.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 3 Mayıs 2017

İngiliz derin devletinin uyuyan hücreleri ve ikinci planda hazır tuttuğu yüksek nitelikli münafıkları var. Ama boşuna uğraşıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here