Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (4-15 Şubat 2018)

Adnan Oktar Diyor Ki… 15 Şubat 2018

Münafıkların sürekli ahlaksızlık ve pislik planlamaları, onlarda muazzam stres yapar. Vücut hücreleri o sevgisizliğe, o strese dayanamaz ve kendi kendilerini yemeye başlar. O nedenle münafıklar çok hızlı çökerler, yaşlanırlar ve kısa sürede tanınmayacak hale gelirler. Hiçbir zaman mutlu olamazlar, akıl almaz bir gerilim içinde yaşarlar, ama bir yandan da mutlu taklidi yaparlar, tiyatro oynarlar, o tiyatro da onları çok yorar ve yıpratır.

Münafıklar sonunda kahırdan perişan olur ölüler. Allah ayetinde öfkenizle ölün diye bildiriyor.

De ki: “Kin ve öfkenizle ölün.” (Al-i İmran Suresi, 119)

Allah başka bir ayetinde de münafıklara sıkıntılı bir geçim vereceğini söylüyor. Bu durum da onları çökertir.

“Kim de Benim zikrimden yüz çevirirse, artık onun için sıkıntılı bir geçim vardır ve Biz onu kıyamet günü kör olarak haşredeceğiz.” (Taha Suresi, 124)

Adnan Oktar Diyor Ki… 14 Şubat 2018

Münafık Müslümanların çok fazla sevap kazanmasına vesile olur. Nitelikli münafık yüksek imanlı Müslümana musallat olur ki Müslümanın derinliği ve kalitesi artsın. Münafığı kızdırmak için yapılan her çalışma da Müslümanın güçlenmesine, gösterişine ve ihtişamına vesile olur.

Adnan Oktar Diyor Ki… 13 Şubat 2018

Münafıkların ömrü hep kısa olur, çünkü hayatları haset, kıskançlık, horlanma, aşağılanma ve korku içinde geçer, her görüntüyü kendi aleyhlerinde zannederler, bu nedenle de hemen yıpranır ve çökerler. Münafıklar Allah’a düşman oldukları için hücreleri de onlara düşman olur, böylece çok hızlı yaşlanırlar.

Münafık dünyada ayrı yanar, ahirette ayrı yanar, dünyada ayrı aşağılanır, ahirette ayrı aşağılanır. Münafık yanlızlığa mahkumdur. Bütün toplum bunları dışlar, insanlar bunlardan nefret eder, çünkü küfür bile münafıkların ahlaksızlıklarını, pislik karakterlerini hemen anlar. Münafıklar Müslümanlara karşı atak yaptıkça, Müslümanların ufku genişler, mücadele azimleri ve yetenekleri, şevkleri artar, güzelleşirler, neşelenirler. Münafıklarında bir o kadar çökme hızları ve rezillikleri artar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Şubat 2018

Münafık kendisini başıboş zanneder. Akılsız olduğu için her şeyi yapanın Allah olduğunu, her attığı adımın kaderde olduğunu kavrayamaz. İstediği gibi çakallık yaptığını zannederken aslında Allah onları aşağılanmanın içine sürükler ama bunu fark edemez. Sürekli rezil olur, sürekli aşağılanarak yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 7 Şubat 2018

Allah münafıkları alçaklık, ahlaksızlık, haysiyetsizlik, kahpelik, kalleşlik yapmakla görevli olarak yaratıyor. Şeytanın ilkasıyla yapıyorlar bunu. Bunun sonucunda müminlere bereket geliyor, makamları yükseliyor, cennetleri genişliyor, münafıklara da helak ve perişanlık geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki… 6 Şubat 2018

Münafığın ruhu olmadığı için hayvani bir içgüdüyle hareket eder. Münafıklar Peygamberimiz zamanında Peygamberimizin vefatını bekliyorlardı. Peygamberimizin vefat edeceğini tüm mallarının kendilerine kalacağını, kendilerinin de yiyip-içip, yatacaklarını Peygamberimizden kalan malları kullanacaklarını zannediyorlardı. Ancak Peygamberimizin gittikçe gençleştiğini, güzelleştiğini, sağlıklı olduğunu kendilerinin de eşek gibi çalışıp, hizmet ettiklerini ve yaşlandıklarını, tüm güçlerini kaybettiklerini gördüklerinde cinnet geçirdiler, adeta deliye döndüler.

Günümüzde ki münafıklarda geçmiş münafıklarda tam şeytanın insan haline girmiş şeklidir. Günümüzdeki münafıklarda var güçleriyle Hz. Mehdi’nin çıkışını, Hz. İsa’nın gelişini engellemeye çalışıyorlar ama bakın görürsünüz rezil kepaze olacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 4 Şubat 2018

Sevgi insana verilmiş en büyük nimetlerden birsidir. Allah küfrün, münafıkların ellerinden sevgiyi almış bu onların başına gelebilecek en büyük belalardan biri. Sevgi müminlere verilmiştir, dünyada da cennette de müminlere hastır, bir insanın sevgisi varsa inşaAllah o insan cennette gidecek demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here