Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (4-12-13-16-23-26-29 Mart, 1-3-29 Nisan 2017)

 Adnan Oktar Diyor Ki… 29 Nisan 2017

Hz. Musa (as) çok heybetliydi, çok fazla kuvvetliydi. Bu yüzden de münafıklar ondan çekiniyorlar, yanında ahlaksızlık yapamıyorlardı. Hz. Musa (as) çok yamandı, güçlü bir liderdi.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 3 Nisan 2017

İngiliz derin devletinin baskısı, münafıklar, Darwinizm bazı Müslümanları hiç ilgilendirmiyor, tek dertleri kendi gelecekleri oluyor. Darwinizm, materyalizm gibi Müslümanların üzerindeki baskının sebebi olan konuları hiç anlatmadıkları için bir çok imkana sahip oluyorlar. Ana hayati konuları anlatsalar menfaatleri zarar göreceği için Mehdiyet, İslam Birliği, İngiliz derin devleti gibi konulara hiç girmiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 1 Nisan 2017

İslam alemini mahvedenler münafıklardır. İngiliz derin devleti de münafıkları kullanır, yancı, aşağılık adamları kandırır ve hizmet ettirir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 29 Mart 2017

Münafıklık konusu İslam alemi için çok önemli. Bu konu üzerinde hep duracağız.

Adnan Oktar Diyor Ki… 26 Mart 2017

Kuran’a göre dinde baskı yoktur. Kimseyi Müslüman olmak için zorlayamazsın, baskı ve zor insanları münafık yapar.

 Adnan Oktar Diyor Ki… 23 Mart 2017

Müminlerin aleyhinde faaliyet olması normal bir durumdur. Müminin karşısında münafıklar ve deccaliyet yoksa asıl o zaman anormallik vardır.

Münafıklar İngiliz derin devletiyle işbirliği yapıp İslam alemini hercü merc edecekti ama Mehdiyet bu fitnenin karşısında set oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki… 16 Mart 2017

Ahir zaman münafıkları çok azgın karakterlidir. Küfür de münafıkları çok kullanışlı bulduğu için besler ve yönlendirir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 13 Mart 2017

İngiliz derin devleti dünya çapında bir casusluk ağıyla, münafıkları organize edip, müslümanları birbirine kırdırma politikası güdüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki… 12 Mart 2017

Hz. Ali ve diğer halifelerin şehit edilmesinin asıl sebeplerinden biri dönemin münafıklarının Kuran’ın yeterli olmasını kabul etmemeleridir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 4 Mart 2017

Münafık İslam’a, Kuran’a uygun olmayan işler yapar ama sözleriyle insanları aldatmaya çalışır. Derin düşünmeyenler de buna aldanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here