Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (3-13-14-15-16-17 Ekim 2017)

Adnan Oktar Diyor Ki… 17 Ekim 2017

Münafıkların bir arada olduğu ortam çok iticidir. Her biri korku filmi tipi gibi olduğu için cehennem gibi bir ortam içinde yaşarlar.

Münafıkların varlığı Müslümanın sevabının artmasına vesile olur.

Münafıklar ayetlerin menfaatlerine uygun olan kısımlarını alırlar, kendi menfaatleriyle çelişeni kabul etmezler.

Adnan Oktar Diyor Ki… 16 Ekim 2017

Münafıkların varlığı Müslümanın kıymetini gösterir. Münafıkların Müslümanların yanından ayrıldıktan sonra yaşadığı çirkin hayat ile Müslümanların geceli gündüzlü Allah için gayret göstermesi arasındaki fark, Müslümanların kıymetini gösteren önemli bir ölçüdür.

Münafık, herkesi dolandırmaya alışmış sahtekar tüccar kafasındadır. Hayatta tek bir başarısı dahi yoktur. Ama züppelik ve ukalalıkla herkese akıl verir. Müslümanların içindeyken küçük aklıyla menfaat sağlamaya çalışır. Müslümanların yanından ayrılınca ahlaksız insanlarla çirkin bir hayat yaşar. Bu haliyle de Kuran okuyan, insanlara yol gösteren gibi görünmeye çalışır. Münafığın akılsızlığı ve ahmaklığı ibretliktir.

Münafık herkesin kendi küçük aklına uymasını ister. Müslümanların manevi bir lideri, önderi olmasını istemez.

İslam’a sadık olan insan Müslümanların yanında olur ve İslam’ın yayılması için Müslümanlarla birlikte çaba gösterir. Münafık Müslümanların yanından ayrılır, dinden tamamen uzaklaşır ama bir yandan da küçük beyniyle Müslümanlara akıl verir. Müslümanların yaptığını yanlış buluyorsa insan, “öyle değil doğrusu bu” diyerek çok güçlü tebliğ yapar, Darwinizm’in geçersizliğini tüm dünyada anlatır, dinsizliğe karşı ilmi mücadele yapar, kitaplar basar, dağıtır. Ama münafık hem İslam lehine hiçbir şey yapmaz, hem de dini tamamen bırakır, namaz kılmaz, içki içer ahlaksız insanlarla birlikte olur. Müslümanların aleyhine faaliyetlerde bulunur. Bu haline rağmen de Müslümanları kendince eleştirip akıl verir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 15 Ekim 2017

Münafığın da küfrün de yaptığı her saldırı kaderde belirlenmiştir. Kelimesi kelimesine kaderinde belirlenmiş olanı yaptığını anlayamayacak kadar ahmaktırlar. Kaderi anlamadığı için kendi yaptığını zanneder ve kendisine adeta aşıktır, kendisini haşa ilah gibi görür.

Münafık Müslümanların yanından ayrıldıktan sonra Kuran’dan, Peygamberimiz’den, sahabeden, veli kişilerden örnekler vermez. Akılsızca kendince önemli gördüğü inkarcılardan örnekler verir.

Münafıkta sahtekar tüccar kafası vardır, konuları kendi çıkarı doğrultusunda bir yere kadar düşünebilir ama detay göremez.

Münafığın aklı goril aklı gibi ilkeldir. Muzu verirsin alır soyar yer ama başka bir şey düşünemez. Yaptığı bir şeyin neye sebep olacağını düşünemeyecek kadar ahmaktır. Darwinizm ile ilmen mücadele edilmezse, Kuran ahlakı anlatılmazsa tüm Müslümanların zarar göreceğini anlayamaz. Sadece kendine, pis nefsine zarar gelecek mi gelmeyecek mi onu düşünür. İslam’a gelecek zarar onu ilgilendirmez.

Münafık küfrün yalakası olur, Müslümana şefkat göstermez. Küfre karşı eziktir, Müslümana karşı dik başlı ve kibirlidir. Küfrü över, İslam’ı Müslümanları asla övmez, güzel bir söz söylemez.

Münafık leşe üşüşen akbaba gibidir. Kendisine menfaat sağlayacağını düşündüğü yere hemen üşüşür.

Münafık Müslümanlardan menfaat sağlayamayacağını anlayınca aç çakallar gibi yeni menfaat kapıları arar.

Münafıkların Müslümanlara hiçbir zararı olmaz, kendi pislikleri içinde boğulup giderler. Münafık, Müslümanı düşük aklıyla eleştirir sonra kendisi şişmiş domuzun su üstünde durması gibi denize gider. İslam için, Müslümanlar için tek bir kelime faydalı hizmet sağlamaz.

Münafığın ahmak beyni sadece kendi menfaatini düşünür. Müslümanları kendi düşük aklıyla eleştirir ama çözüm gösteremez. Olayları tek yönlü gördüğü için sadece kendi menfaatini kurtarmayı düşünür. Mesela “bu sıcakta mücadele edilmez” der, ama o dönemde ezilen zulüm gören Müslümanları kurtarmayı düşünmez.

Münafık yüzeysel düşünür detayları göremez. Mesela bir araba geçer münafık sadece arabayı görür, mümin ise arabanın içindekileri de fark eden bir dikkate, akla ve derinliğe sahiptir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 14 Ekim 2017

Münafıklar buruşmuş mantar gibi haset içinde kavrulurken Müslümanlar tertemiz dünyalarında sevgi, tutku, güzellik dolu cennet gibi hayat yaşarlar.

İslamiyeti yeryüzünden kaldırmayı amaçlayan münafıklara ve yancılarına Allah hidayet versin, hidayet vermiyorsa Allah onları yeryüzünden kaldırsın.

Münafık homoseksüelliğe karşı ilmen mücadele etmez, bilakis kendisi de ona katılır. Darwinizme karşı cevap veremez, Müslümanları korumak için hiçbir şey yapmaz. Ama lafa geldi mi düşük beyniyle sürekli akıl verir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 13 Ekim 2017

Münafıkların iğrençlikleri Müslümana hiçbir zarar veremez. Münafıklar kendi pislikleri içinde kavrulup dururlar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 3 Ekim 2017

Münafık cemiyet mikrobudur. Ucuz menfaatlerini karşılamak için en büyük haysiyetsizliği dahi kabullenir.

Münafıkların varlığı ve kahpeliği Müslümana şeytanın zihniyetinin tüm girift yönlerini, şeytanın evini ilimle nasıl yıkacağını gösterir.

Münafıklar sayesinde İngiliz derin devletinin varlığını, Rumilik adı altında dinsizlik propagandası yapıldığını ve daha bir çok oyunu çözdük.

Nitelikli münafıkları takip edip İngiliz derin devletinin oyunlarını, PKK’nın ve Rumiliğin gerçek yüzünü deşifre ettik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here