Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (1-30 Mart 2018)

Adnan Oktar Diyor Ki… 30 Mart 2018

Münafığın en üzerinde durduğu konu Müslümanlar içinden kimleri etkili görüyorsa onu etkisiz haline getirme çabasıdır. Ahir zaman münafıkları kavmin en ileri gelen azgın müşrikleriyle iş birliği yaparlar. Hedef seçtikleri de İslam’a en çok hizmet eden, en etkili Müslümanlar olur. Ancak münafık kaderde yenilmiş olarak yaratılmıştır. Allah tarafından sürekli aşağılanırlar ama aşırı arsız oldukları için küfri inatları çok yoğundur. Münafığın bu küfri inadı da Müslümanların faydasına olur. Müslümanların hem gelişmesini sağlar hem de sevaplarını arttırır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 20 Mart 2018

Münafık Müslüman için berekettir. Atalarımız güzel söylemişler: Kötü komşu insanı ev sahibi yapar demişler. Münafık da Müslümanı neşe sahibi yapıyor maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki… 19 Mart 2018

Münafıklar ölü, özel olarak yaratılmış, boş kafa varlıklardır. Tamamen hayatın gerçeklerine kilitlenmiş, kendilerince Kuran’ın hükümlerini değiştirerek tüm ömürlerini Müslümanlarla mücadeleye adıyorlar. Böyle bir ahmaklık olamaz. Koskoca küfür, deccaliyet varken tüm ömrünü bir avuç Müslümanla uğraşmaya adamaları bir mucizedir. Münafıkların bu mücadelesinin Müslümanların her durumda lehine olması ve Müslümanların müthiş eğlenmesine sebep olmaları da ayrı bir mucizedir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 18 Mart 2018

Münafıkların müminlere sağladıkları en büyük faydalardan biri de vidanjör gibi nerede çürük, garip, pislik mahluk, hurda, kir, pas varsa toplayıp gitmeleridir. Münafıklar, Müslümanların vidanjörü gibi çalışır, pislik böceği gibi pislikleri toplayıp yanlarına alırlar. Bu da müminler için büyük bir ferahlama ve güzellik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki… 15 Mart 2018

Münafık tamamen yıkmak yok etmek ister. Müslüman bir şeyin yıkılmasını istemez, onarmak, düzeltmek, güzelleştirmek ve güçlendirmek ister, tamir edip kullanılır haline getirir. Münafık ise hem yıkar hem de yıktığının yerine bir şey yapmaz. Münafık tahrip edip yok edicidir. Müslüman tamir edip güzelleştiricidir.

Münafıkların her atağı ahmaklıklarının ispatı oluyor. Münafık beyinsizliği tarif edilecek gibi olmuyor. Allah mucizevi olarak, onları olabilecek en ahmak en beyinsiz şekilde yaratıyor.

Münafıklarda ve müşriklerde her türlü pislik, kirlilik, kokuşmuşluk ve kirin her türlü yansıması görür görmez dikkat çekiyor. Müslümanlar ise tertemiz, aydınlık, nur gibi oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki… 12 Mart 2018

Müminlerin temizliğiyle münafıkların kirliliği arasında cennetle cehennem gibi fark var. Müminlerin bulunduğu her yerde nezaket, kalite, temizlik, güzellik ve iyilik hakim. Münafıklar ise pislik, çirkinlik, iğrençlik, kepazelik içinde sürünüyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 11 Mart 2018

Münafık ruhu olmadığı için maddenin hakikatini hiçbir zaman anlayamaz. Tarif edilse bile bir türlü kavrayamaz. Bu harika bir durumdur. İstenildiği kadar tarif edilsin bir türlü anlayamaz ve kavrayamaz. Çünkü ruhu yoktur. Makina gibi bir varlıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Mart 2018

Allah müminlere güç kuvvet versin, sayılarını imkanlarını artırsın. Allah İslam ahlakının dünya hakimiyetini görmeyi nasip etsin. Allah bizi Hz. Mehdi ve İsa mesih’e talebe kılsın. Allah, İslam aleminin düşmanı olan münafıkların aşağılıklarını tarihe geçirsin, hepsini başı derdine düşürsün, dünyada da ahirette de sonsuza kadar aşağılanmalarını tüm insanlara göstersin.

Adnan Oktar Diyor Ki… 5 Mart 2018

Münafıklar kendilerini dindar gibi göstermeye çalışırlar ama hem dinle hem Mehdiyetle hem İsa Mesihle hem de haşa Allah ile alay ederler. Hem hadislerde hem ayetlerde bu çirkin ahlaksızlıklarına dikkat çekilmiştir.

Onlara sorarsan, andolsun: “BİZ DALMIŞ, OYALANIYORDUK” DERLER. De ki: “Allah ile, O’nun ayetleriyle ve elçisiyle mi alay ediyordunuz?” (Tevbe Suresi, 65)

İman edenlerle karşılaştıkları zaman: “iman ettik” derler. ŞEYTANLARIYLA BAŞBAŞA KALDIKLARINDA İSE, DERLER Kİ: “ŞÜPHESİZ, SİZİNLE BERABERİZ. BİZ (ONLARLA) YALNIZCA ALAY EDİYORUZ.” (Asıl) Allah onlarla alay eder ve taşkınlıkları içinde şaşkınca dolaşmalarına (belli bir) süre tanır. (Bakara Suresi, 14-15)

Adnan Oktar Diyor Ki… 4 Mart 2018

Münafığın 40 yaşıyla müminin 60 yaşı karşılaştırıldığında müminin 60 yaşı çok daha gençtir. Münafık çürümüş patates gibidir. Münafığın ömrü kısa olur, müminin ömrü uzun olur.

Adnan Oktar Diyor Ki… 2 Mart 2018

Münafık yalnız yaşar ve yalnız ölür. Münafığın kaderi pislik içinde yaşamaktır. Münafıktan sadece Müslümanlar değil küfür de tiksinir. Münafık sürekli rahatsız yaşadığı için çok hızlı yaşlanır.

Adnan Oktar Diyor Ki… 1 Mart 2018

Münafık yaşlı hindi gibidir, sürekli hastalıklıdır. Mümin ise sürekli dinç ve sağlıklıdır. Münafık çok huzursuz yaşar. Münafığın varlığı Müslümanı dinçleştirir ve eğlendirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here