Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (3-28 Mayıs 2018)

Adnan Oktar Diyor Ki… 28 Mayıs 2018

Allah münafıkların 70 kere de bağışlanma dileseler affedilmeyeceklerini bildirmiştir. Çünkü münafık Allah’a hain, peygambere hain, müminlere hain, davasına hain bir alçaktır. Kuran’a göre münafığın affedilmesi mümkün değildir. En şiddetli azapla, cehennemin en derininde azap görecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 25 Mayıs 2018

Münafık ne yaparsa yapsın ahmaktır. Her yaptığı kendine zarar verir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 14 Mayıs 2018

Münafıkta şeytani zeka vardır ama hiç akıl yoktur. Bu şeytani zeka sonunda onu boğar, çürütür.

Adnan Oktar Diyor Ki… 13 Mayıs 2018

Münafık çok hayasızdır. En aşağılık insanda bile haya olur ama münafıkta olmaz. İslam durduğu müddetçe münafık aşağılık konumda olduğu için delirmiş gibi İslam’a saldırır. Bunu yaparken de kendini dindar gibi göstermeye özen gösterir. Şeytani ve kurnazca yöntemlerle dinin ana yapısını durağanlaştırmak ve kendi içinde boğmak ister. Müslümanların birlik olmasına gerek olmadığını iddia eder, velayet sistemini kabul etmez, İslam Birliğini istemez…

Adnan Oktar Diyor Ki… 11 Mayıs 2018

Bu yüzyılda münafıklar 1400 yıldır, Peygamberimiz döneminden bugüne yaptıkları tüm hainliklerin karşılığını kanunla hukukla alacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 10 Mayıs 2018

Münafık şeytan olduğu için şeytan da Allah’a dinle mücadele etmeye söz verdiği için haysiyetsizliğine asla son vermez. Münafıkla ilmi mücadele ibadettir ve her zaman devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki… 7 Mayıs 2018

Münafıklar çok hayasız ve arsızdır. Gören hemen uzaklaşır. Münafıklar hep yalnızdır, kendi aralarında iki üç kişi sürünüyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki… 4 Mayıs 2018

Münafık Kuran’ı kendi kafasınca Müslümanların aleyhine kullanmak için öğrenir. Münafıkta şeytani bir zeka olduğu için bunlarla ilmi mücadele ince akıl gerektirir. Bu da Müslümanların dikkatinin açılmasına, sevaplarının çok yükselmesine vesile olur.

Münafık dinsizdir, ama Müslümanlarla mücadele etmek için dini kullanır. O şekilde daha etkili olacağını düşünür. Sokak mantığıyla düşünen insanları, dini kullanarak etki altına alırlar. Peygamberimiz döneminde de sokak mantığıyla bakanlara etki etmek için “ne iş bu sıcakta savaşa mı çıkılır” diyorlardı ve haşa peygamberimizi dinsizlikle suçluyorlardı. Çok ahmak oldukları için dini getiren Peygamberi haşa dinsizlikle suçlayacak kadar akılsızca ithamlarda bulunuyorlardı.

Adnan Oktar Diyor Ki… 3 Mayıs 2018

Münafık din düşmanıdır. Dine karşı çok kinlidir. Şeytani ve ince bir politikayla Müslüman gibi görünerek Müslümanları Müslümanlıktan çıkarmaya çalışır. Doğrudan İslam’ı hedef alsa etki alamayacağını bildiği için ben de Müslümanım diye ortaya çıkar ve aklı zayıf olanları manen boğar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here