Sayın Adnan Oktar’ın Münafıklarla İlgili Anlatımları (1-4 Temmuz 2018)

Adnan Oktar Diyor Ki… 4 Temmuz 2018

Münafık o ahmak haliyle Müslümanları etkilemeye çalışırken beyinsizce Kuran’ı ve İslam’ı kullanır. Münafık, Kuran’a karşı Kuran’ı kullanan mahluktur. “Siz İslam’a, Kuran’a gece gündüz vakit ayırıyorsunuz, ama insanın tatile ihtiyacı olur. Gidin 3 ay tatil yapın” der. O arada Irak’ta, Suriye’de onlarca Müslümanın şehit ediliyor olması münafığı hiç ilgilendirmez.

Şeytanın çirkin fısıltısını, münafıkları dinlemek Kuran’a göre haramdır. Hiçbir münafığın, hiçbir şeytanın, İslam aleyhine söylenen hiçbir sözün dinlenmemesi gerekir. Allah, İslam aleyhine konuşma olduğunda oradan uzaklaşmak gerektiğini bildirmiştir. Müslüman, münafığın pisliğiyle, lağım gibi dünyasıyla muhatap olmaz.

Şeytan Müslümanlara fısıldar ama bunun etkisi hafif olur. Bu fısıldamayı yaparken yazılı ve görsel de etki etmek ister. Bunun için de eleman kullanır. Boş, ölü mahlukları yani münafıkları kullanır. Ana amacı da zayıf olanı kendi tarafına çekmektir. Şeytan, uyuz köpeğin üzerindeki bitleri temizleyen karga gibidir. Münafık karga gibi uyuz köpek üzerindeki bitleri temizler, o onu o onu götürür. Bunların zeminleri de uyuz köpek gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki… 1 Temmuz 2018

Sokak üslubu münafığın tüm hayatına hakimdir. Sahtekar esnaf üslubuyla hareket eder. Münafık hayatın gerçekleri kafasındadır, kendince dini ütopik bulur, Kuran’ın yaşanabileceğine inanmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here